TR2 kategorijos kursai

TR2 kategorijos kursai ne tik išmoko valdyti ir prižiūrėti žemės ūkio ir miško transportą, bet ir suteikia žinių apie šių transporto priemonių sandarą, pasitaikančias darbines situacijas, techninius gedimus. Šie kursai – nebrangi ilgalaikė investicija, kuri pasitarnaus bet kada ateityje: įgijus TR2 kategorijos vairuotojo pažymėjimą, padaugėja darbo galimybių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Išlaikę TR2 kursus, galėsite vairuoti:

Ratinius žemės ir miškų ūkio traktorius, vikšrinius traktorius, traktorių junginius su priekabomis, žemės ūkio mašinas ir traktorius su sumontuotais mechanizmais (ekskavatorius, buldozerius, krautuvus ir kt.), kurių variklio galia – 60 kW arba didesnė. Taip pat ratinius traktorius, kurių traukos klasė yra didesnė nei 14 kN.

Vairavimo kursai vyksta: Raseiniuose, Ariogaloje, Telšiuose, Plungėje.
traktorininku-6

Greita informacija

Kam skirti TR2 kategorijos vairavimo kursai?
Šie kursai skirti vyresniems kaip 17 metų asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti ratines žemės ir miškų ūkio transporto priemones, vikšrinius traktorius ir jų junginius bei traktorius su specialiais kėlimo mechanizmais, kurių galia ir traukos klasė atitinka numatytus reikalavimus.
Koks minimalus amžius TR2 kategorijos vairuotojo pažymėjimui įgyti?
Minimalus amžius, nuo kurio galima pradėti mokytis TR2 kategoriją ir įgyti teisę vairuoti numatytas transporto priemones bei traktorininko pažymėjimą – 17 metų. Svarbu pabrėžti, kad asmuo privalo turėti pagrindinį išsilavinimą, TR1 kategorijos vairuotojo pažymėjimą bei medicininę pažymą, leidžiančią vairuoti tiek TR1, tiek TR2 kategorijos transporto priemones.
Ar galima mokytis savarankiškai?
Atsižvelgiame į kiekvieno mokinio pageidavimus bei komfortą, todėl sudarome visas sąlygas teorijos mokytis tiek grupėse, tiek eksterno būdu. Savarankiškai pasiruošusiems ir išlaikiusiems egzaminus mokiniams, traktorininko pažymėjimas išduodamas tą pačią dieną.
Kokia TR2 kategorijos vairavimo kursų kaina?
Į šią kainą įeina teoriniai ir praktiniai mokymai: Mokymai grupėje – 200 Eur; Mokantis savarankiškai – 50 Eur

Mokykloje Jums reikės šių dokumentų:

Primename, kad keičiant traktorininko pažymėjimą į naują, reikalingi šie dokumentai:

Asmens tapatybę įrodančio dokumento
Galiojanti medicininė pažyma
Senasis traktorininko pažymėjimas
Dokumentinė nuotrauka

Kaip vyksta TR2 kategorijos vairavimo kursai:

Mokymo programą sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai
Teoriniai užsiėmimai:
Įgysite žinių ne tik apie vairavimą, bet ir apie žemės ūkį, miškininkystę, darbo laiko organizavimą, žemės ir miško ūkio technikos valdymą bei priežiūrą

Teoriniai užsiėmimai vykdomi vairavimo mokyklos patalpose, nustatytomis valandomis, Jums paskirtoje grupėje.

Praktiniai užsiėmimai:

Bendra mokymų trukmė – 5 moduliai. Sudarome sąlygas mokytis kelias kategorijas (TR1, TR2, SZ, SM) vienu metu!

Baigus teorijos ir praktikos mokymus, vyksta egzaminai. Juos galima laikyti eksternu, arba baigus mokymo kursus, susidedančius iš teorinio ir praktinio mokymo. Egzaminų klausimus parengia Kauno Žemės ūkio rūmų specialistai.

Esame lyderiaujanti mokykla Kauno apskrityje: čia įgytas TR2 kategorijos vairuotojo pažymėjimas atvers vartus naujoms galimybėms ir karjeros perspektyvoms. Sėkmei iš pirmo karto rinkitės Vairuojame.lt mokymo centrą – profesionalų komanda pasiruošusi Jums padėti!

Registruotis