B kategorijos kursai

Vairavimas – sudėtingas ir atsakingas procesas, kurio metu suklysti gali net labiausiai patyrę vairuotojai. Tai reiškia, kad teorinės žinios ir pirmųjų vairavimo pamokų įsisavinimas yra be galo svarbus. Tapti įgudusiu vairuotoju Jums padės profesionalūs Vairuojame.lt mokymo centro instruktoriai: čia įgytos žinios bei įgūdžiai išlieka visam gyvenimui!

Įgiję B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, galėsite vairuoti šias transporto priemones:

Į šią kategoriją patenka lengvieji automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė yra iki 3 500 kg., skirti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo.

Įgijus B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, galima vairuoti ir lengvuosius automobilius, sujungtus su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. (šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg.).

Vairavimo kursai vyksta: Raseiniuose, Ariogaloje, Telšiuose, Plungėje.
b-kategorijos-kursai

Greita informacija

Kam skirti B kategorijos vairavimo kursai?
B kursai skirti vyresniems nei 17 metų amžiaus asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones – lengvuosius automobilius. Kursų metu ne tik įgysite teorinių bei praktinių automobilio valdymo įgūdžių, bet ir išmoksite automobilio priežiūros ir kitų subtilybių.
Koks minimalus amžius B kategorijos vairuotojo pažymėjimui įgyti?
Minimalus amžius, nuo kurio galima pradėti mokytis B kategoriją – 17 metų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.
Ar galima mokytis savarankiškai?
Atsižvelgiame į kiekvieno mokinio pageidavimus bei komfortą, todėl sudarome visas sąlygas teorijos mokytis tiek grupėse, tiek eksterno būdu.
Ar galiu mokytis vairuoti su šeimos nariais?
Siekiant įgyti B kategorijos transporto priemonių vairuotojo pažymėjimą, įgūdžius galima papildomai tobulinti su šeimos nariais – tėvais, sutuoktiniais. Tai daryti galite, jeigu: VĮ „Regitroje“ jau išlaikėte teorijos egzaminą; Jau sulaukėte 17 metų amžiaus. Mokymo atveju, šeimos narys privalo turėti ne mažesnį kaip 5-erių metų B kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą.

Kokių dokumentų reikės mokykloje?

Laikant egzaminus VĮ „Regitra“ reikės:

Kaip vyksta B kategorijos vairavimo kursai?

Mokymo programą sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai
Teoriniai užsiėmimai:
Trukmė – 40 akademinių valandų
Kokybiški mokymai su patyrusiu dėstytoju;
Naudositės naujausia KET kompiuterine programa
Susipažinsite su kelių eismo taisyklėmis

Teoriniai užsiėmimai rengiami vairavimo mokyklos patalpose, nustatytomis valandomis, Jums paskirtoje grupėje. Dažniausiai kursai vyksta 2-3 kartus per savaitę. Kursų trukmė – 5-6 savaitės.

Praktiniai užsiėmimai:
Mokymai rengiami su naujais ir kokybiškais 2019-2020 m. Toyota Corolla, Toyota Auris, Ford Focus, Kia Ceed automobiliais

Išlaikę praktinį mokyklinį egzaminą, galėsite registruotis į VĮ „Regitra“ valstybinio vairavimo egzamino laikymui.

B kategorijos vairavimo kursų kaina

Į šią kainą įeina teoriniai ir praktiniai mokymai:
Teorija ir praktika mokantis mokymo centre: teorija 150 Eur; kiekviena akademinė praktinio vairavimo pamoka 10 Eur.
Mokantis eksternu: administravimo mokestis 50 Eur; kiekviena akademinė praktinio vairavimo pamoka 10 Eur.
Esame lyderiaujanti mokykla Kauno apskrityje: mūsų mokinių egzaminų išlaikymo procentas – labai aukštas. Sėkmei iš pirmo karto rinkitės Vairuojame.lt mokymo centrą – profesionalų komanda pasiruošusi Jums padėti!
Registruotis