A1 kategorijos kursai (Turintiems B kategorija, lengvajam motociklui)

Motociklai – mobili ir manevringa transporto priemonė, patogi tiek judriuose keliuose, tiek miestuose, kur parkavimo vietos yra itin ribotos. Išvengti dažnai daromų klaidų ir tapti įgudusiu vairuotoju Jums padės profesionalūs Vairuojame.lt mokymo centro instruktoriai: čia įgytos žinios bei įgūdžiai išlieka visam gyvenimui!

Įgiję praplėstą B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, galėsite vairuoti šias transporto priemones:

Motociklus, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg. Taip pat įgysite teisę vairuoti triračius, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.

Vairavimo kursai vyksta: Raseiniuose, Ariogaloje, Telšiuose, Plungėje.
A-kategorija-2

Greita informacija

Kam skirti A1 kategorijos kursai (B kategorijos praplėtimas, lengvajam motociklui) ?
Šie kursai skirti vyresniems nei 24 metų amžiaus asmenims, turintiems 2 metų B kategorijos vairavimo patirtį. Siekiantiems įgyti teisę vairuoti A1 kategorijos transporto priemones – motociklus bei triračius, kurių variklio darbinis tūris, galia, galios ir svorio santykis atitinka numatytus reikalavimus.
Ar A1 kategorijos praktiniai vairavimo mokymai vyksta visus metus?
A1 kategorijos transporto priemonių naudojimą sąlygoja sezoniškumas ir oro sąlygos. Dėl šios priežasties praktiniai užsiėmimai dažniausiai vyksta nuo balandžio pradžios iki lapkričio pradžios. Leidžiant oro sąlygoms, šį laiką galima pailginti.
Kokia A1 kategorijos vairavimo kursų kaina?
Praktinio mokymo kurso (6 akademinių valandų) kaina *ruosiama* Eur.

Mokykloje Jums reikės šių dokumentų:

Asmens tapatybę įrodančio dokumento (ID kortelė/pasas)
Išlaikyto VĮ „Regitra“ teorijos egzamino pažymėjimo
Medicininės pažymos
2 dokumentinės nuotraukos

Kaip vyksta A1 kategorijos vairavimo kursai?

Praktiniai užsiėmimai:

Praktiniai mokymai prasideda aikštelėje. Juos sudaro pamokos ir pratimai: važiavimas aštuoniuke, važiavimas gyvatėle tarp gairelių, važiavimas siaura juosta lėtu greičiu, važiavimas mažo spindulio posūkiu, įsibėgėjimas ir sustojimas. Į gatvę mokymai perkeliami tik įgijus praktinio vairavimo pagrindus aikštelėje. Jūsų saugumas užtikrinamas komunikacija radijo ryšiu, o instruktorius visuomet važiuoja paskui mokinį nustatytu atstumu.

Praėjus 5 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą, paskutinė 6 valanda bus filmuojama.

Vairuojame.lt mokymo centre dirba tik patyrę, supratingi ir profesionalūs vairavimo instruktoriai. Esame lyderiaujanti mokykla Kauno apskrityje: mūsų mokinių praktinio A1 kategorijos vairavimo egzamino išlaikymo procentas – labai aukštas. Sėkmei iš pirmo karto rinkitės Vairuojame.lt mokymo centrą – profesionalų komanda pasiruošusi Jums padėti!

Registruotis